Marka
     Mobilny Separator Przestrzeni jest ekskluzywnym produktem adresowanym do sektora medycznego oraz salonów kosmetycznych, SPA i Wellness. Jest to system wysokiej jakości szyn aluminiowych ALUGARD z możliwością dowolnego gięcia oraz tworzenia funkcjonalnych aranżacji. Umożliwia nieskomplikowany w instalacji ruchomy podział powierzchni, elastycznie modelujący przestrzeń. Idealnym dopełnieniem są materiałowe zasłony o różnych strukturach i właściwościach. Na wyjątkowość produktu wpływa dodatkowo szeroka paleta barw i wzorów zastosowanych przy produkcji tworzyw i tkanin, z których jest wykonywany.

Najważniejsza zaletą MSP oprócz funkcjonalności i estetyki jest zapewnianie komfortu oraz poczucia intymności zarówno pacjentom gabinetów medycznych, klientom salonów kosmetycznych, SPA oraz Wellness jak i osobom pracującym w tych sektorach.

Pobierz katalog MSP (PDF - 790 kB)
MSP - ochrona patentowa produktu (PDF - 267 kB)
Dla sektora medycznego

     W szpitalach salach, oddziałach ratowniczych, pomieszczeniach zabiegowych czy gabinetach rehabilitacyjnych niezbędne jest istnienie specjalnie wydzielonych miejsc i przestrzeni, gdzie pracownicy mogliby w sposób komfortowy zajmować się pacjentem przy zachowaniu poczucia intymności i nieskrępowania spowodowanego obecnością innych osób. Mobilny Separator Przestrzeni pozwala w wygodny sposób wydzielić odpowiednie stanowiska i w zależności od potrzeb dowolnie je modelować. Dodatkowym atutem jest propozycja użycia specjalistycznych tkanin pozwalających eliminować dokuczliwe zapachy i zapewniać ochronę antybakteryjna. Odpowiednia faktura użytych materiałów oraz dodatkowe zabezpieczenie zapewnia łatwe utrzymanie powierzchni w czystości.
Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ
Dla sektora kosmetycznego

    W specjalistycznych gabinetach kosmetycznych dbających o wysoką jakość
i odpowiednie samopoczucie swoich klientów niezbędne jest zadbanie o intymność podczas przeprowadzania zabiegów. MSP w łatwy sposób umożliwia wykonywanie nawet kilku rożnych zabiegów w obrębie jednej przestrzeni. Instalacja estetycznych i funkcjonalnych elementów pozwoli na wyodrębnienie paru stanowisk bez przeprowadzania czasochłonnego i kosztownego remontu. Dodatkowo każdy z zastosowanych materiałów można dostosować do kolorystyki
i funkcji pomieszczenia. Antybakteryjne, odporne na zabrudzenia lub trudnopalne tkaniny z pewnością podniosą jakość oraz bezpieczeństwo i komfort pracy.

Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ

© 2009 Alugard